Доставка:


Доставка по Івано-Франківську

Доставка здійснюється кур'єром за вказаною адресою протягом 2-3 днів з моменту досягнення домовленості щодо купівлі конкретного товару з 9 до 21 год. в робочі дні та з 10 до 20 год. по суботах.

Доставка по Україні

1. Доставка по Україні здійснюється тільки після переказу не менш як 20% коштів за товар на один з рахунків нашого магазину (т.зв. "завдаток").

2. Просимо робити замовлення завчасно, оскільки потрібно враховувати термін надходження грошей на рахунок та час на відправлення і доставку замовлення.

3. Після відправлення замовленого товару Вам повідомлять номер транспортної декларації, за яким Ви зможете отримати товар.

4. Покупець при отриманні замовленого товару повинен мати при собі паспорт та повідомити перевізнику номер декларації. Послуги по доставці (в т.ч. "наложений платіж") оплачується в офісі компанії-перевізника.

5. Доставка товарів по Україні здійснюється будь-якою вибраною вами транспортною компанією.

Наприклад,
ДПД, Интайм, Деливери, Автолюкс, Новая Почта, Міст-Експрес, САТ, Ночной Експресс, Ваш час та ін.

Спосіб доставки - автомобільним транспортом.

 
Термін доставки товарів по Україні складає 1-2 робочих дні. Доставка здійснюється з 9 до 18 в робочий час.

Перед доставкою Вам передзвонять та уточнять вибраного Вами перевізника та зручний для Вас час і місце доставки.

6. Ви можете відмовитися від доставленого Вам товару у випадку, якщо він не відповідатиме Вашому актуальному замовленню (товар може бути повернений безпосередньо у момент доставки). Товар повинен бути доставлений у своїй оригінальній упаковці із супутніми документами.

7. Обмін і повернення товару належної якості можна здійснити протягом 14 днів з моменту покупки, якщо товар не був у використанні і якщо збережені його товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики, а також товарний чек, виданий покупцю разом із проданим товаром.

8. У випадку обміну або повернення товару, витрати по доставці товару до магазину несе покупець.
 
 
 
 
Форма входа
 
 
 
Погода
 
 
 
Наші партнери